Янукович: Досвід країн, членів Ради Європи, є неоціненним для наших країн

  На високій ноті завершує своє головування у Комітеті міністрів Ради Європи Україна. Про це заявив президент Віктор Янукович на Міжнародних муніципальних слуханнях, що відбулися у Києві.
  Віктор Янукович, президент України: "Досвід країн, членів Ради Європи, є неоціненним для наших країн, що прагнуть розбудовувати своє суспільство на засадах загальнолюдських цінностей. Вже 7 листопада Україна передає Великій Британії головування в комітеті міністрів Ради Європи. Ми на високій ноті закінчуємо своє головування".

  Президент підтвердив - курс на модернізацію  і євроінтеграцію є визначальним. Але європейський шанс для України буде реалізований лише за умови незворотності реформ. Зокрема, одна із них - це розвиток місцевого самоврядування. Під час слухань відбулась також презентація Стратегії інновацій та незалежного врядування. Її мета - поліпшення якості управління на всіх рівнях. Окрім Європи, випробувати Стратегію планують і в Україні. Для цього оберуть кілька міст, де проведуть експеримент. Нагадаємо, після України у Комітеті Міністрів Ради Європи головуватиме Велика Британія.

  Сергій Маліков, голова державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні: "Не каждая громада сегодня умеет пользоваться теми делигированными полномочиями, которые ей дало государство. Нет специалистов, нет желания у многих, нет колличества людей, которые могли бы этим заниматься. Поэтому мы будем предлагать ряд территорий для проведения пилотных проэктов".
  Попередній матеріал
  У Варшаві аварійно приземлися Боінг - 767
  Наступний матеріал
  У КОДА розробляють концепцію охорони здоров`я на найближчі 5 років
  Теги: