Яким повітрям дихають кияни? (репортаж)

  Кияни продовжують дихати брудним повітрям. Результати нових досліджень Центральної геофізичної лабораторії невтішні. Вміст шкідливих речовин в атмосфері залишається високим. Утім, як зазначають фахівці, порівняно з січнем минулого року повітря почистішало.

  Найбрудніші місця столиці  - Бесарабська площа, вулиця Довженка та Оболонський проспект. Тут, за результатами січневих досліджень, вміст шкідливих речовин у повітрі зашкалює. Пробу атмосфери столичні метеорологи беруть чотири рази на день. Знімають показники з 16-ти пунктів спостереження. 

  Ореол атмосферної чистоти сяє над бульваром Лепсе, проспектом Науки, Гідропарком та Теремками. Утім, і тут показники перевищують гранично допустиму концентрацію. Інформацію про зависокі дані метеорологи передають у відповідні служби.   

  Найбільше шкідливих викидів припадає на транспорт - 82 відсотки. Залишок атмосфера отримує від заводів та підприємств. У загальноукраїнському рейтингу забрудненості Київ посідає 28 місце. Знизити цей показник допоможе лише реконструкція транспортної системи.   

  А поки що киянам доводиться захищати власні легені. Фахівці радять частіше виїжджати за місто, гуляти в парках та скверах. Містянам, що живуть у будинках біля доріг, користуватися кондиціонерами або, хоча б, завішувати вікна вологою марлею. 

  Світлана Рябошапка, Олександр Зименко 5 канал 

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.06Мб)

  Попередній матеріал
  Прокуратура заборонила запроваджувати плату за відвідування позашкільних закладів
  Наступний матеріал
  ЄБРР виділяє рекордні суми на допомогу Україні
  Теги:
  Loading...