Як культурно розважати євро-уболівальників у столиці?

  Як культурно розважати євро-уболівальників? Столичні чиновники починають непокоїтись: у який спосіб збагатити гостей київською культурою і історією. Наскільки Київ туристичний - далі у сюжеті.

  Володимир цієї зими приїхав із Росії у справах, утім, улітку 2012 року планує і повболівати на футбольному чемпіонаті, і пізнавально провести час у місті. Утім, столичні реалії можуть відбити бажання відкрити Київ історичний, як у Володимира так і в інших потенційних туристів.

  Сумніви у готовності Києва втамувати інформаційну спрагу закордонних гостей мають в асоціації лідерів турбізнесу в Україні. Людей ніхто не запитує, на що вони хочуть подивитися у місті.

  Ксенія Дворнікова, 5 канал: "НСК "Олімпійський" під час Єврочемпіонату стане одним із найвідвідуваніших місць у Києві. Утім чиновники та екскурсоводи вже мізкують як заохотити іноземних уболівальників цікавитися не лише футболом, а й культуриним життям української столиці".

  "Історія столичного футболу" - одна із спеціально розроблених екскурсій до Єврочемпіонату. Охочим покажуть стадіони Києва та розкажуть про "матч смерті". Утім, за пронозами екскурсійних бюро, найбільший попит матимуть оглядові екскурсії містом.

  У КМДА далекий від ідеалу стан Києва туристичного -  визнають. Проте обіцяють до 2012 року облаштувати двомовні покажчики вулиць, надрукувати безкоштовні туристичні листівки, і навіть хочуть створити туристичну міліцію. Утім, перепон для культурного відпочинку гостЕй у місті залишається чимало.

  Торік до Києва приїхали близько 300-т тисяч туристів. Це втричі більше, ніж десять років томУ. Утім, на футбольний чемпіонат до міста може навідатися понад 150-т тисяч гостЕй. Поки що Київ, за словами експертів, до цього не готовий.

  Ксенія Дворнікова, Сергій Клименко та Олександр Зименко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Понад 200 земельних ділянок планує повернути у комунальну власність КМДА
  Наступний матеріал
  Причиною замаху на Чижмаря стали ревнощі
  Теги: