Філіп Енглін
Філіп Енглін gmk.center

World Steel Dynamics інвестує в розвиток експертизи українського ГМК

  За словами керівника компанії, Україна, Росія, Західна та Східна Європа – дуже важливі регіони для світової сталеливарної індустрії

  World Steel Dynamics – консалтингово-аналітична компанія – спільно із "ГМК-Центром" розвиває інформаційний сервіс для металургійного сектора України та Східної Європи. Про це заявив CEO World Steel Dynamics Філіп Енглін на презентації дослідження "Металургія: глобальні тренди та виклики для України", передає "РБК-Україна" з посиланням на прес-службу "ГМК-Центру".

  "Ми хочемо зробити свій внесок у розвиток галузі інформаційних сервісів для металургійного ринку. Ми готові ділитися своїм досвідом й інтелектуальними напрацюваннями. Об'єднавши зусилля з "ГМК-Центром", ми створимо нову інформаційну платформу з якісною аналітичною інформацією", – заявив Енглін.

  Україна, Росія, Західна та Східна Європи – це дуже важливі регіони для світової сталеливарної індустрії, за його словами. Тут зосереджена значна виробнича база та "впливові гравці" ринку.

  "World Steel Dynamics дуже раді партнерству з "ГМК-Центром". Для нас це можливість отримати уявлення про динаміку металургійної галузі в даному регіоні", – резюмував очільник World Steel Dynamics.

  Директор "ГМК-Центру" Станіслав Зінченко подякував Енгліну за підтримку в розвитку нового аналітичного центру: за технології, стандарти і експертизу, "які напрацьовувалися десятиліттями".

  20 листопада інформаційно-аналітичний центр "ГМК-Центр" запустив однойменний медіапортал, який займається висвітленням актуальних подій і ключових викликів металургійної промисловості в Україні та світі.

  А 14 грудня "ГМК-Центр" презентував результати свого дослідження "Металургія: глобальні тренди та виклики для України". Це перша із серії галузевих зустрічей, організованих центром.

  Тренди в світовій металургії та виклики для українського ГМК обговорювали імениті спікери, серед яких: президент ОП "Укрметалургпром" Олександр Каленков, голова комітету Верховної Ради з промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк, народний депутат Володимир Гусак, віце-президент групи DCH Олена Дерев'янко, голова Профспілки гірників Михайло Волинець, керівник Центру політичного аналізу Володимир Головко, заступник директора Департаменту стратегічного розвитку та планування "Укрзалізниці" Олександр Карначев, координатор логістичного комітету Європейської бізнес-асоціації Ярина Скороход, генеральний директор "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко, директор ДП "Укрпромзовнішекспертиза" Володимир Власюк.

  Попередній матеріал
  ВР ухвалила в першому читанні законопроект про перехід на стандарти НАТО
  Наступний матеріал
  У Харкові молодих жінок вербували для порнобізнесу в Іспанії – сутенера затримано
  Теги:
  Loading...