Вишгороду вимкнули опалення за борги

  Другий день без опалення перебуває місто Вишгород, що поблизу Києва. Без тепла населення залишив "Київоблгаз", таким чином покаравши городян за борги в понад шість мільйонів гривень. Люди обурені такими радикальними заходами енергетиків.

  Мешканець Вишгорода Олександр Ячницький щогодини перевіряє батареї. Та марно. Тепла немає вже другий день поспіль. Пенсіонер разом із гостями зігріваєтьється лише на кухні, біля газової плити. У диспетчерській тепломережі чоловіка не заспокоїли. Кажуть, тепло відновлять лише тоді, коли все місто розрахується з боргами.

  Ользі Носіковій зниження температури в помешканні також додало проблем. Хвора на пневмонію мати без упину кашляє, відтоді як  відключили опалення.

  Три котельні Вишгорода перестали працювати ще в п`ятницю зранку. Одразу після того, як "Київоблгаз" перекрив постачання блакитного палива місту через борги. Загалом у Вишгородському районі недоплати сягають шести мільйонів гривень. Разом із житловими будинками на холодний режим перейшли школи, дитсадки та всі бюджетні установи. Не постраждали лише лікарні, які перебувають на автономному опаленні.

  Вихователька дитсадка Світлана вперше наодинці з порожніми партами. Температура у приміщеннях упала до 16 градусів. Тож усіх дітей завернули додому одразу з порога. 

  У міській адміністрації Вишгорода коментарі давати відмовляються. Однак поза камерою обіцяють відновити опалення вже ввечері. Втім, кажуть, що це лише тимчасово - якщо люди не платитимуть, тепла не буде.

  Азад Сафаров, Іван Головач, 5 канал

  Попередній матеріал
  В Австралії аварійний літак сів в океані - всі врятовані
  Наступний матеріал
  Близько 1.000.000 грн приніс тоталізатор з Черновецьким
  Теги:
  Loading...