5.ua

Вулиці Києва патрулюють спільні групи міліції та приватних охоронців

  Для більш ефективного протистояння злочинним проявам у столиці правоохоронцями організовано і запроваджено роботу спільних мобільних груп: з числа міліціонерів  та працівників міських спеціалізованих загонів охоронних структур в системі єдиної дислокації.


  Про це 26 серпня повідомив столичний главк МВС.

  Як зазначено у повідомленні, співробітники охоронних структур, які входять до груп мобільного реагування, в обов’язковому порядку мають дозволи на носіння та зберігання пристроїв для відстрілу гумовими кулями, проходять спеціальнута технічну підготовку, володіють прийомами самозахисту при затриманні правопорушників.

  "На теперішній час на території Києва вже працюють десять спільних мобільних груп, серед яких: ТОВ "Венбест"(з Дарницьким,  Дніпровським, Подільським, Святошинським та Солом’янським рай управліннями), ТОВ "Вік-Тан" (з Подільським РУ), ТОВ "Спрут"  (з Шевченківським РУ), ТОВ "Берег" (з Оболонським РУ) та ТОВ "Комсервіс" з Деснянським та Оболонським райуправліннями столичної міліції.

  Також повідомлено, що з початку 2014 року спільними патрулями здійснено майже 3200 виїздів на повідомлення, які надходили на спецлінію "102", під час яких за вчинення злочинів затримано 31 підозрюваний, до адміністративної відповідальності притягнуто 575 осіб.

  Створення та діяльність таких спільних мобільних груп дає можливістьвирішення певних питань і має безсумнівний позитивний вплив напокращення оперативної обстановки в місті.
  Попередній матеріал
  Вчені знайшли воду неподалік від Сонячної системи
  Наступний матеріал
  Харків щоночі позбувається по одному пам’ятнику Леніну
  Loading...