Всесвітньовідоме шоу "Лорд оф зе денс" приїхало до Києва [відео]

  Ірландські танці у Києві. Всесвітньовідоме шоу «Лорд оф зе денс» приїхало до столиці. Вже 17 років воно лишається популярним і збирає аншлаги. Поставив шоу рекордсмен книги рекордів Гінеса - Майкл Флетлі - найшвидший танцівник чечітки у світі. Запальні ірландські танці бачила Світлана Одаренко.

  Ірландські танцюристи на київській сцені. Всесвітньовідоме шоу «Лорд оф зе денс» -  втретє за 17-ти річну історію - у столиці. На сцені розгортається класичний сюжет - боротьба добра зі злом.

   

  Нікіта Касседі, головна героїня шоу: «Я граю головну позитивну роль у цьому шоу.

  Сюжет класичний - добро проти зла. Головна негативна героїня спокушає позивного героя - мого коханого - але у кожній казці хороше завжди перемагає погане».

  Змагаються не на мечах - а танцями. Стрибки та кроки, кажуть, ніколи не рахували - марна справа. Після виступу ноги гудуть.

   

  Нікіта Касседі, головна героїня шоу: «Під час турне ми танцюємо 6-7 разів на тиждень - це велике навантаження для ніг. Тому у нас завжди є з собою масажери. Після шоу ми проводимо ритуал, який називається крижаний звір: разом опускаємо ноги у велику ємність із холодною водою і льодом. Це дуже допомагає розслабити кінцівки».

   

  «Лорд оф зе денс» - заснував 1996 року Майкл Флетлі - рекордсмен Книги Гіннеса, як найшвидший танцюрист чечітки у світі. Останній його рекорд - 35 ударів на секунду. Вже 17 років шоу лишається популярним. Нині воно має два склади, один гастролює США, інший - Європою. В Україну танцюристи приїхали з Білорусі.

   

  Девід Макейб, головний герой шоу: «Ми приїхали уранці потягом і не мали часу прогулятися містом. Але я у Києві вже утретє, минулого разу у нас була екскурсія. У вас чудова культура та мені приємно знову бути тут». 

   

  Потрапити у всесвітньовідоме шоу мріють тисячі. І це можливо, запевняють тренери. Вони регулярно передивляються ролики на ютуб і шукають нові таланти. Утім зізнаються - нині у колективі переважно ірландці

   

  Марі Дафіпаск, тренер: «Ірландські танці набули великої популярності у Європі, зокрема, завдяки нашому шоу. Тому ми відкриті усім - потрапити до «Лорд оф зе денс» можуть і українці. Кастинг тут ніколи не закінчується. Хоча так, зараз у нас працюють ірландці або їхні нащадки із Америки чи Англії. Танці у них у крові».

   

  Серед тих, хто прийшов на шоу, і українські танцюристи ірландського степу. Кумири, кажуть, не розчарували.

   

  Український танцюрист: «Ми з дитинства полюбляємо рівер-денс і такі різні шоу і це була мрія дитинства справді Ми з сестрою танцюємо ірландські танці, тому це для нас таке натхнення».

   

  Дівчина: «Продивилася і страшно стало, оскільки як ми танцюємо це зовсім інше враження». Дівчата просто невагомі просто порхають по сцені це просто свято для душі, це феєрія якась». 

   

  Світлана Одаренко , Дмитро Дємішев, «5 канал».

   
  Попередній матеріал
  Громадські активісти знайшли спосіб боротьби з вибоїнами на столичних дорогах [відео]
  Наступний матеріал
  Спецоперація з пошуку підозрюваного у бостонських вибухах триває [відео]
  Теги:
  Loading...