Вовки зникають з Київщини: тварин масово знищують

  На Київщині масово знищують вовків. Лише за останній рік їхня кількість зменшилася на чверть. Екологи надто занепокоєні такою тенденцією, але нічого вдіяти не можуть. Адже знищувати цих тварин дозволено українським законодавством. Тоді як вовки у сусідній Європі охороняються Європейським Червоним списком.
  За даними незалежних експертів, нині в Україні залишилося близько тисячі цих тварин. Тож захисники довкілля говорять про необхідність змінити суворі українські закони, що дозволяють зухвало знищувати вовків. Вигідно вбивати їх передусім мисливцям та лісникам. Бо ціна однієї вовчої шкіри вартує близько 700 доларів.

  Втім київськи екологи досягли неабияких успіхів. За їхнім позовом суд заборонив вбивати вагітних вовчиць і маленьких вовченят.

  Володимир Борейко, директор Київського еколого-культурного центру: "На Киевщине волков уничтожают. Например, те волки, которые живут в центральной части Киевщины или на юге, их там отстреливают постоянно. Сейчас на законодательном уровне разрешена не охота, а уничтожение - в любое время, в любом количестве, на любой территории, за исключением заповедников, что запрещено Международными конвенциями, которые подписала Украина. То есть Украина сама же нарушает собой же подписаные конвенции".
  Попередній матеріал
  ФДМ: Сума надходжень від приватизації в бюджеті Тимошенко на 2009-й - нереальна
  Наступний матеріал
  У Києві збудують 256 готелів
  Теги:
  Loading...