5.ua

Волонтери Київщини везуть батальйону "Київська Русь" спорядження та бронемашину

  Десятеро волонтерів з Києва та області везуть допомогу бійцям батальйону "Київська Русь". Серед подарунків – форма, військові прилади, харчі, а ще – броньована автівка УАЗ. Усе це зібрали місцеві мешканці та активісти. Допомогу на Донеччину везуть самотужки.


  Волонтерка з Києва Ірина показує подарунок для батальйону "Київська Русь". Сьогодні разом із групою небайдужих вона вкотре вирушає до зони АТО – доставити бійцям форму, необхідні речі та провіант. У цій групі Ірина – єдина жінка. А от Денис сьогодні до зони АТО їде вперше. Попереду в нього – понад 700 кілометрів за кермом. Зізнається: трохи хвилюється, однак сидіти вдома, склавши руки, не може.

  Останні приготування і прямуємо до Вишгорода. Тут - у міськраді працює штаб допомоги бійцям АТО. Допомогу везуть уп'яте.

  Заступник голови штабу Самооборони Вишгородського району Мирослав Могиль хвалиться: "Назбирали дуже багато: і спальні мішки, і білизна, і тактичні окуляри, форма, берці, дуже багато продуктів харчування. В нас є дуже рідкий приціл тактичний американський".

  Усе це зібрали мешканці Вишгорода та району. Загальна вартість допомоги – кілька десятків тисяч гривень. Серед гостинців – пляшки обеззаражування води, завдяки яким у бійців завжди буде питна вода.

  Серед пакунків – подарунок одному з бійців, ветерану-афганцю Валерію, від школярів Вишгородської гімназії. Діти купили власним коштом тактичні окуляри, рукавиці, термобілизну.

  Та головний подарунок для бійців – броньований УАЗ. Автівку подарував місцевий мешканець, інші – знайшли потрібне залізо та майстрів.

  Останнім вкладають сувенір зі Львова: "Це спеціально з "Криївки", зі Львова, бандерівку везем до батальйона "Донбас", ось трохи повеселить хлопців".

  Близько півночі десятеро волонтерів вирушають на Донеччину. Що чекає їх на шляху – не знає ніхто. Волонтери зізнаються: проводжати друзів до АТО значно страшніше, аніж їхати самому.

  Попередній матеріал
  У Білій Церкві поховали загиблого бійця батальйону "Донбас"
  Наступний матеріал
  Черговий день перемир’я: 20 обстрілів та 3 загиблих бійців
  Теги:
  Loading...