Водії й далі нарікають на стан столичних доріг [відео]

  На ремонти київських доріг лише цьогоріч витратили 50 мільйонів гривень. Утім, водіїї нарікають - якісно відремонтовані лише кілька вулиць, решту - хіба що підлатали. Що ж встигли зробити із дорогами у Києві за 5 років підготовки до Євро-2012 - дізнавалися кореспонденти 5 каналу.

  Неякісні автошляхи б`ють по кишенях містян. Віктор Опанасюк за час роботи водієм уже кілька разів віддавав автівку до ремонту - саме через наші дороги.

  Віктор Опанасюк, водій: "Я за півроку поміняв уже дві пружини. Це пробіг десь 30 тисяч, не більше. Звичайно, бистріше зношуються тормозні колодки, так як частіше доводиться гальмувати".

  Чоловік запевняє - з підготовкою до Євро-2012 дещо на столичних дорогах почало мінятися. Однак, замість довгоочікуваного ремонту автошляхів, водії побачили суцільні латки. Причому, не завжди належної якості.

  Віктор Опанасюк, водій: "Якщо кладуть, то не в рівень. Не вгадують з кількістю асфальту покладеного - або получається яма потім, або бугорок. Якість бажає кращого, але краще, чим було ще місяць назад".

  У водіїв є навіть своєрідний рейтинг вулиць-аутсайдерів. Туди, кажуть, і заїжджати не хочеться. Серед них - Велика Васильківська, на якій просідає нова бруківка, проспект Перемоги та кільцева дорога. А в спальних районах взагалі - яма на ямі.

  Олег Бринчак, водій: "Очень плохие дороги и то, что обещали, я так думаю, что их и не сделают. Мы только что вернулись с Москвы, там дороги намного лучше, чем здесь".

  Володимир Думач, водій: "Все, що буде до "Олімпійського" підходити - буде непогане. В центрі стараються зробити, під`їзди будуть хороші, але варто звернути десь в сторону, то машину побити запросто".

  Але тим кілометрам доріг, яким пощастило побачити ремонт - водії радіють. Хвалять ледь не ідеальне покриття на проспекті Бажана, на вулиці Велика Васильківська та новій розв`язці на мосту Патона. Однак, чи залишаться вони такими надовго - автомобілісти сумніваються.

  Ні проїхати, ні пройти. Від столичних вулиць страждають не лише автомобілісти, але й пішоходи. Наприклад, одягнувши взуття на високих підборах, на таких тротуарах можна і покалічитись.

  Столичні чиновники визнають - проблема із станом доріг справді існує. Для виправлення ситуації потрібно надто багато грошей та не один рік роботи - 5-ти для підготовки до футбольного Євро не вистачило.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Сьогодні ця проблема є, бо щоб її не було, це треба до мільярда доларів, і може років через 10 ми будемо мати нормальну ситуацію. Сьогодні у нас бюджетні можливості і держави, і міста цього не дозволяють".

  На дорожні роботи цьогоріч у Києві витратили 50 мільйонів гривень. При цьому, повністю відновили лише кілька автошляхів. Серед них - проспект Бажана, вулицю Григоренка та Горького. Інші ж вулиці за місяць до футбольного Євро доводиться лише латати.

  Ольга Сас-Тарасова, Євген Кияшко, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  "Олімпійський" тимчасово закрили для туристів - готують до Євро-2012
  Наступний матеріал
  До середини червня у Києві щосуботи проходитимуть "Дні здоров’я"
  Теги: