Вночі мітингарі відстояли Майдан від комунальників – міліція не втручалась

  Спокійна ніч нині видалася для Євромайдану: мітингувальники співали та танцювали, силовики за всім цим мовчки наглядали, ось тільки комунальники прагнули попрацювати. 

  У ритмі співів та танців минула чергова ніч на Евромайдані. Танцювальні вихиляси байдужими не полишили жодного мітингувальника. 

  Окрім киян, на головній площі у танцювальних па кружляють прихильники Евросоюзу з Хмельницького, Дніпропетровська та Львова. Останні кажуть – до столичного Евромайдану діставалися не без пригод.

  Мітингувальниця зі Львова: «Міліція зупиняла сім разів. І довелося придумувати неймовірну історію, ніби то ми їдемо у Бориспіль. І ледве доїхали».

  Мітингувальниця зі Львова: «Вирішили приїхати до Києва, тому що тут щось не вистачає, драйву не вистачає, не вистачає людей».

  Хоча ніч видалася теплою, від філіжанки теплого напою та бутерброду пікетувальники не відмовляються. Головні по харчуванню Євромайдану розповідають: годують людей тим, що приносять небайдужі. І все – безкоштовно.

  Мітингувальник: «Чаєм та кавою, але нажаль, кава вже закінчилася».

  Міліціянти за дійством спостерігали мовчки.  Цієї ночі силовики трималися на відстані від Євромайдану.

  Близько третьої години ночі запальні танці на Майдні перервали комунальні служби: приїхали встановити ковзанку. Але пікетувальники таких намірів не поділили, тож комунальники змушені були відступити. 

  Друга спроба сталася близько сьомої ранку. Цього разу комунальники запропонували новорічну ялинку облаштувати. Але знову у відповідь почули відмову.

  Основні ж сили залишили на сьогоднішній день. Мітингувальники продовжують акцію не тільки на Майдані, а й на сусідній Європейській площі.

  Мітингувальник: « «Весело, спокійно, цікаво. Ніколи не бачив стільки гарних людей. Років дев'ять не бачив».

  Анна Грішина та Іван Головач, 5 канал.  

  Попередній матеріал
  Молдавські комуністи мітингують проти євроінтеграції
  Наступний матеріал
  У Миколаєві вночі зібрався суд і заборонив мітингувати
  Теги:
  Loading...