Вночі горів столичний ринок "Виноградар"

  Цієї ночі горів ринок "Виноградар". За даними МНСників, пожежа сталася близько першої години ночі. Займання ліквідували за 5 годин. Причини з`ясовуюють, але підприємці, які там працювали, вже мають свою версію - це був підпал.

  Постраждалий: "Два принтера, два ксерокса, два холодильника - ну, чтобы охлаждать - два кондиционера попадали".

  Ось у цьому магазині продавали фототехніку та друкували світлини. Нині господарі хапаються за голову - від товару залишився лише попіл. А як розраховуватимуться з людьми, які вже заплатили - не уявляють.

  Віталій, підприємець: "Сейчас люди будут идти и говорить - дайте нам фотографии. Уже идут и матом кроют. И что я им буду говорить. Я заплатила бы все, а что мне делать".

  Пожежа на ринку "Виноградар" спалахнула близько першої ночі. Вигоріли 56 торгових павільйонів. Полум`я гасили 10 пожежних автівок та півсотні рятувальників. Боролися з вогнем близько 5 годин. Нині з`ясовують причини займання.

  А поки МНСники з`ясовуюють причини займання - у підприємців власна версія. У те, що це була випадковість, вони не вірять. Їхній вердикт - підпал.

  Постраждалі: "Комусь або територія треба була, або якась завість, конкуренція".

  Постраждалі: "Сгорел рынок весь внутри. Построить надо кому-то что-то и все".

  Крім того, близько двох тижнів тому підприємцям погрожували правоохоронці і натякали: ринку існувати залишилось недовго.

  Постраждалі: "Они предкпреждали нас, что нам недолго осталось, что все-таки эта территория будет захвачена. Люди на данный момент вывозят все, вещи все из контейнеров, потому что бояться. Говорят, что это оплачено все уже конкретно". 

  Обурені не лише підприємці, а й постійні покупці. Ось ця жінка прийшла сьогодні придбати взуття для онуки. 

  Покупець: "То куди ж - на Троєщину дитину тягти, в таку даль. І що, ти там все одно нічого не купиш, приїдеш сюди. А тут завжди купиш, і хороші речі і дешевше. Ми тут постійні покупці, нам знижку давали всігда".

  Що це було - підпал чи нещасний випадок - комісія МНС готова сказати за місяць. А поки що підприємці виносять вцілилий товар і підраховують збитки.  

  Наталя Гончарова, Юрій Підлісевич, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Німеччина відмовиться від використання АЕС до кінця 2022 року
  Наступний матеріал
  У Києві оголосили надзвичайну пожежну небезпеку
  Теги:
  Loading...