Власники більшості столичних автокав’ярень інваліди [відео]

  Власники більшості столичних автокав’ярень - інваліди. Принаймні, за документами, кажуть у столичному управлінні ДАІ. Окрім того, продавці, що працюють у пересувних кав`ярнях, зазвичай не можуть пред’явити жодного документу щодо автівки. А водії - відсутні. Через це, кажуть у ДАІ, притягнути власників кава-машин до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху непросто.

  Ось ця автокав`ярня припаркована проти правил - на тротуарі. Продавець запевняє - водій авта не він, а тому жодних документів не має. Припиняє торгівлю та йде телефонувати власнику машини.

   

  За кілька хвилин продавець повертається та йде у машину ДАІ. Тут йому виписують протокол та припис прибрати машину. Ні водій, ні власник автівки, так і не з`явився.

   

  У ДАІ кажуть, подібних протоколів виписали вже не один десяток. Однак зазвичай, кажуть, водіїв автівок дочекатися так і не вдається. Продавці ж, вину з себе знімають. Кажуть, автівку тут не паркують, а виключно готують каву.

   

  Заступник начальника УДАІ м. Києва: "Під’їжджає наш інспектор, вони або показують посвідчення інваліда, або кажуть про те, що він тільки продає стаканчики і не є власником транспортного засобу, і міри адміністративного впливу даної категорії автовлаників ми не можемо пред’явити, у зв’язку з відсутність як такого власника і того, хто скоїв правопорушення".

   

  На неповносправних, - кажуть у ДАІ, - зареєстрована левова частка автокав`ярень. А їм, згідно з законом, можна паркуватися і у заборонених місцях.

   

  Заступник начальника УДАІ м. Києва: "Більшість власників цих транспортних засобів являються інвалідами так, начебто. Вони, користуючись тим, що вони інваліди, заїжджають в зону дії знака "В’їзд заборонено".

   

  Після того як минулого тижня у середмісті згоріла автокав`ярня - їх у столиці помітно поменшало. Продавці не на камеру припускають - власники автів злякалися можливих перевірок. Загалом з початку року співробітниками ДАІ було виписано 68 протоколів про порушення автокав`ярнями.

   

  Євгенія Подобна, Ігор Селянінов, "5 канал".
  Попередній матеріал
  Молодь Києва вимагає захистити від руйнування будинок зі зміями
  Наступний матеріал
  День Перемоги у Києві святкуватимуть з вогняним шоу
  Теги:
  Loading...