Власники кіосків звинувачують Київраду у рейдерстві

  Битва за кіоски. Підприємці обурені учорашнім рішенням Київради щодо нової концепції розміщення малих архітектурних форм. Вони стверджують, через це тисячі людей стануть безробітними.
  За словами голови столичного представництва Держкомпідприємництва Віталія Апостолова, такі ухвали мають проходити відповідну експертизу. Інкаше вони скидаються на так зване "приховане рейдерство". Це коли нормативні акти приймаються під інтереси окремих бізнес-структур. Натомість секретар Київради Олесь Довгий вважає такий підхід європейським. Адже, за новими правилами, обмеження асортименту продукції унеможливить розміщення в них гральних автоматів.

  Олесь Довгий, секретар Київради: "Рішення про зупинку хаотичного розвитку малих архітектурних форм та затвердження єдиної концепції. Ми обмежемо види товарів, які будуть реалізовуватися в цих малих архітектурних формах - тобто до хлібу, квітів та газет. Це нормальна цивілізована форма існування цих малих архітектурних форм".

  Віталій Апостолов, голова представництва Держкомпідприємництва в м. Києві: "Вони законно встановлені майже всі, просто з літа 2006-го року міська влада та районні адміністрації не підписували договорів оренди на них, тобто це також рейдерство. А хто подумав, що взагалі ці люди будуть робити, коли Олесь Довгий з голосу виносив це питання. Тобто це фактично знищення 10 тисяч робочих місць. Тобто це рейдерство".
  Попередній матеріал
  Київську дитячу туберкулюзну лікарню добудують
  Наступний матеріал
  ВІДПРАВТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ В ЕФІР "ЧАС: ВАЖЛИВО"
  Теги:
  Loading...