Вхід у автобуси Києва буде як в метро - через турнікет

  Безконтактну систему пропуску - презентували сьогодні у "Київпастрансі". Вона має з"явитися у комунальному транспорті уже до кінця року. Працює система - за принципом метрополітену: пасажир купує безконтактну картку і поповнює її на певну кількість поїздок.
  На передніх і задніх дверях автобуса - стоятимуть турнікети з системою зчитування інформації. Через них можна як входити - так і виходити. Натомість середні двері - працюватимуть тільки на вихід.

  Спеціальним приладом - валідатором - кондуктори перевірятимуть чи скористався пасажир карткою. Можна буде купити і разові квитки. На них - зазначатиметься дата і час поїздки.
   
  Перші експерементальні системи - з`являться уже у серпні на кількох маршрутах.

  Денис Басс: "Прежде всего, мы уйдем от махинаций с наличностью. Потому что все будет идти только через кассу, будет новая система контроля бесплатного проезда, и будет дополнительная система учета льготников. Это дает значительніе поступления".

  Люди:
  -Зайців, звичайно, стане менше, але таким людям як старі, пенсіонери - їм важче буде проходити через турнікети.
  - В Москве тоже бывал - разок испытывал эту систему. Вроде бы, никаких нареканий не было. Пользуюсь той же карточкой для метро - удобно, очередей нету. Думаю, что в автобусе не надо будет выглядывать - где кондуктор.

  Попередній матеріал
  У Харкові зіпсували клумбу з логотипом ЄВРО-2012 (відео)
  Наступний матеріал
  Суд визнав свободівця винним у "організації несанкціонованої ходи опозиції"
  Теги: