Металургія

Вітчизняні металурги домовилися про співпрацю з американською дослідницькою компанією World Steel Dynamics

Угода дасть змогу отримувати стратегічну інформацію та експертизи, а також сприятиме пошуку нових ринків збуту

Об'єднання підприємств "Укрметалургпром" та американська компанія з надання стратегічних інформаційних послуг World Steel Dynamics уклали Меморандум про співробітництво. Він передбачає об'єднання зусиль для підвищення ефективності галузі в Центральній та Східній Європі.

"Для нас це дуже цікава можливість не тільки співпрацювати напряму з виробниками і допомагати їм на стратегічному і технологічному рівнях, а й мати партнерські стосунки з асоціацією виробників, цілою індустрією. Допомагати їм з еволюцією їхніх позицій на світовому і внутрішньому ринках", – зазначив генеральний директор World Steel Dynamics Філіпп Інглін.

Своєю чергою президент об'єднання підприємств "Укрметалургпром" Олександр Калєнков повідомив, що співробітництво з World Steel Dynamics відкриває нові можливості для отримання інформації та експертизи.

"А вже інформація, експертиза та навики дадуть можливість нашим компаніям відкривати для себе нові перспективи, нові перспективні ринки, сектори", – додав він.

Саму угоду фахівці називають знаковою для галузі. Адже вона фактично дасть змогу створити міжнародний майданчик в Європі для широкого діалогу та обміну досвідом. Її практичним втіленням стане проведення міжнародних галузевих форумів та конференцій із залученням провідних фахівців світового рівня. 

Попередній матеріал
Україна отримала можливість проводити металургійні конференції світового рівня
Наступний матеріал
Уряд звернеться до РНБО із пропозицію закрити водні шляхи України для російських суден
Теги: