Фото AFP

Військові готують техніку до параду на Майдані Незалежності

  Міністерство оборони готує військову техніку до участі в параді військ з нагоди 23-ї річниці Незалежності України в Києві.Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

  «В підготовці озброєння і військової техніки до участі у параді на фінішну пряму вийшли військові ремонтники», зазначають у відомстві.

  За словами начальника Озброєння Збройних сил України полковника Сергія Корнійчука, відновлюються необхідні технічні характеристики й естетичний зовнішній вигляд техніки.

  «Успішно пройдено етапи уточнення потреби в коштах, призначення водіїв і старших машин, переміщення техніки з пунктів постійної дислокації у Київ та безпосередньо технічне обслуговування і фарбування. До виконання завдань залучено комплексні ремонтні бригади Повітряних Сил, Командування Сухопутних військ Збройних Сил України і військових частин безпосереднього підпорядкування Озброєнню Збройних Сил України», – йдеться в повідомленні.

  22 липня президент України Петро Порошенко доручив Кабінету Міністрів затвердити і забезпечити виконання плану заходів із відзначення 23-ї річниці Незалежності України, передбачивши, зокрема, організацію і проведення параду військ у Києві.
  Попередній матеріал
  Українські бійці відбили дві спроби прориву диверсантів з боку РФ
  Наступний матеріал
  Рада прийняла закон про люстрацію в першому читанні
  Теги:
  Loading...