Відкрилась виставка дитячого малюнку "Коли я виросту"

  Виставка дитячого малюнку "Коли я виросту" відкрилася напередодні у Музеї духовних скарбів України.

  Художники віком від рочку до 16-ти ділилися своїми планами на майбутнє за допомогою олівців та фарб. Загалом на виставці - півтори сотні робіт. Усі вони не лише на стінах експозиції, але й на сторінках каталогу, який видали напередодні відкриття. Організатори кажуть - спеціальних відборів не проводили. Приймали роботи усіх охочих. Окрім малювання, на виставці в усіх охочих була можливість спробувати нові види мистецтва та виготовити новорічні прикраси на тематичних майстер-класах. Такий захід організатори влаштовують третій рік поспіль і планують зробити новорічною традицією.

  Вітор Федчишин, організатор конкурсу: "Была тема "Когда я вырасту". Каждый из юных участников должен был нарисовать рисунок и увидеть, как он себе представляет то время, когда он вырастет. Вот это было единственное условие. Все рисунки, которые нам предаставили, вы можете увидеть на выставке".

  Марина Порошенко, голова Фонду Порошенка: "По-перше, вона унікальна, тому що це виставка дитячого малюнку, дитячої творчості. І я дуже радію, що в нас є люди на Україні, які опікуються розвитком дитячої творчості. Саме головне - щоб дитина відчувала, що вона потрібна своїй державі, що вона потрібна своїй родині".

  Попередній матеріал
  На вихідних у Києві через ожеледицю травмувалися 300 осіб
  Наступний матеріал
  На прикрашання Києва до свят витрачать 4 млн. грн.
  Теги:
  Loading...