5.ua

Відбулось засідання суду у справі екс-ректора Мельника

  Зі сміттєвими баками чекали активісти під судом Петра Мельника. Адже ректор, якого піймали "на гарячому" просто під час отримання хабара від абітурієнта, потому примудрився втекти до Америки із-під домашнього арешту, знявши браслет електронного стеження – тепер йде в мери, що вельми обурює простих українців.


  З гучномовцем і плакатами зранку під будівлею суду – зо три десятки молодиків та бабусь. Прийшли подивитися на ректора-утікача й два бійці АТО.

  На захист Петра Мельника, якого влітку 2013 спіймали на отриманні хабара від абітурієнтів, стають його шанувальники. Кажуть: "Все валиться зараз там, нема академії. А Мельник трудився, построїв академію, коли брав взятки. І дорогу зробив!"

  Хоч засідання суду вже годину, як мало початися – підсудного, якого раніше відпустили під грошову заставу, не видно. Натомість, його адвокат Ігор Черезов каже – його підзахисний зненацька занедужав, а розгляду справи не буде.

  Подивитися на пікет приїхала і сестра Петра Мельника. Утім, розказати, чому той раптово поїхав до лікарні замість зали суду – не захотіла.

  Тим часом, мітингувальники синхронно згортають плакати і йдуть геть. За мить безперешкодно повз сміттєві баки проходить і сам Петро Мельник. У залі суду суддя слухає свідка захисту екс-ректора. Той запевняє – справу про хабарництво на Мельника замовив міністр доходів і зборів президентства Януковича Олександр Клименко. Той, буцімто, вимагав дати про Мельника фальшиві свідчення. Натомість, сторона обвинувачення привела потерпілого. Чоловік стверджує – за вступ до податкової академії екс-ректор вимагав 5 тисяч доларів. Утім, захист Мельника заперечує – начебто, гроші йому запропонували, як благодійний внесок на рахунок вишу. Сам же екс-ректор жодних привілеїв при вступі не обіцяв. Мельник запевняє – вся справа на нього замовна, і звинувачує Януковича та його прихвоснів.

  Народної люстрації, запевняє екс-ректор, не боїться, бо він "пів Ірпеня відбудував в європейському напрямку".

  Ректор-утікач, який вправно позбувся електронного браслета і близько року переховувався за кордоном, тепер не соромиться роздавати поради міліціонерам про електронний браслет і наостанок заявляє про свої політичні амбіції – в ролі мера Ірпеня, і про управлінські – в ролі ректора: "Академія і Петро Мельник – це бренд, ви розумієте? Без Мельника немає академії. Діти мене люблять і я їх люблю".

  Ганна Рибалка, Олексій Іванченков, "5 канал".

  Попередній матеріал
  До України приїде ще 40 представників ОБСЄ
  Наступний матеріал
  Гелетей обіцяє до п'ятниці забезпечити військових зимовим одягом
  Теги:
  Loading...