5.ua

Від дипломатів ЄС вимагають негайних санкцій проти Росії

  «Раша стоп!» та «Європо, не мовчи!» – з такими закликами близько сотні людей у Києві пішли в похід європейськими посольствами. Першою зупинкою мирної ходи було представництво Євросоюзу в Україні.

  Далі навідались до посольств Німеччини, Франції, Великої Британії та Туреччини. Усюди просили санкцій для Росії. Передусім – відмовитись від російського газу та припинити співпрацю в російськими банками. На думку активістів, Європа може отямити Путіна і якщо у нього не буде грошей, то він не зможе воювати з Україною. Ходу підтримували перехожі і водії сигналами машин. Свої листи з проханнями українською та англійською мовами мітингарі передали у кожне посольство – самі посли до них не вийшли.  

  Протестувальники: «І ми просимо європейців – приймайте санкції, не тягніть!»

  Протестувальники: «Негайно треба вводити, бо буде дійсно залита кров’ю вся Україна!»

  Ірена Карпа, співачка, активістка: «Повністю відмовитись від російського газу та нафти. Таким чином, вибачте, не буде грошей, не буде чим танки заправляти. Розпочати часткове або повне ембарго на російські товари та послуги, припинити співпрацю з російськими банками і лімітувати видачу віз російським громадянам. Знаю, шо круті вимоги. Можливо, вони занадто максималістські, але, знаєте, проси більше – дадуть, скільки дадуть».

  Попередній матеріал
  Яценюк терміново міняє закон про держзакупівлі та прогнозує зменшення соцвитрат
  Наступний матеріал
  З приводу статусу Донецький області проведуть соціологічне опитування
  Теги:
  Loading...