Ветерани Київщини отримали автомобілі

  65 інвалідів ЧАЕС та Великої Вітчизняної війни тепер з автомобілями. Автівки вручили за державною програмою забезпечення інвалідів спецавтотранспортом. Отримувати довгоочікувані ключі від вітчизняних "Таврій"приїхали усією родиною. Більшість ветеранів, які заради автівок стояли в черзі по 20 років, сісти за кермо вже не в змозі. Проте є й такі, що ще не проти поганяти на дорогах.

  Вона й механік, й інженер, і комбайнер, до того ж ще й водійські права має. У свої 83 ця жінка нарешті дочекалася на власне авто. Тепер пішки не ходитиме.

  Пелагея Кузьменко, ветеран Великої Вітчизняної війни: "Нє! повезуть мене машиною, я так довго її чекала...в мене й права є".

  Хто першим отримав ключі - відразу до залізних коней. Перевіряти, чи все працює і згадувати на що треба тиснути.

  Востаннє автівки черговикам дарували до Міжнародного дня людей похилого віку, Дня ветерана. Це були машини, куплені за кошти благодійників. Крім того, напередодні Нового року посадили за кермо ще понад два десятки черговиків.

  Голова КМДА, Присяжнюк: "Ми потратили коштів на закупку майже  10 мільйонів. Будемо залучати кошти благодіників, але все одно в цьому році ми не зможе мо всіх задовільнити, бо черга велика".

  За тими, хто нарешті отримав автомобілі  - стоїть ще ціла армія черговиків. Усього  - понад шість тисяч осіб. Шанс сісти за кермо цьогоріч є лише в сотні ветеранів та чорнобильців. 

  Ганна Рибалка, Олександр Водін, "5 канал".

  Попередній матеріал
  На Київщині відбудеться етап всесвітнього чемпіонату "Формула-1 на воді"
  Наступний матеріал
  На Майдані розпочали демонтувати головну ялинку країни
  Теги: