Вертолітний майданчик на Парковій дорозі спричинить зсуви на дніпровських схилах

  Вертолітний майданчик на Парковій дорозі та висотка на Грушевського, 9-А спричинять зсуви на дніпровських схилах. Про це заявляють столичні геологи.

  За словами старшого наукового співробітника Інституту геології Вадима Рибіна, другу чергу будівництва біля Маріїнського парку розпочали щоби таким чином попередити протизсувні процеси під новобудовами. Геолог вважає - такі роботи марні, адже рано чи пізно будинок на Грушевського може сповзти вниз. А укріплення схилу за рахунок нового будинку лише уповільнить цей процес, а не зупинить його. Аналогічна ситуація загрожує й так званому вертолітному майданчику на Парковій дорозі. Там, за інформацією тимчасової комісії Київради, невдовзі може з`явитися з десяток нових об`єктів.

  Віктор Рибін, старший науковий співробітник Інституту геології: "Никакой вертолетной площадки, никакой. Никаких зданий на грушевского 9-А и рядом! Там должны быть только легкие сооружения. рестораны - летние".

  Василь Боковой, начальник відділу ПАТ "СУПР": "Коли вже прийнято Київрадою рішення про виділення земельних ділянок, про конкретні забудови, то не на всі із цих ділянок отримані технічні умови СУПРа".

  Попередній матеріал
  Авіакатастрофа у Непалі: 15 людей загинуло
  Наступний матеріал
  У заказнику "Пірнівський", що на Київщині, активізувалося будівництво приватних котеджів
  Теги: