Великий потоп стався на Позняках

  Великий потоп стався на Позняках. У воді опинилися кілька вулиць із приватними будівлями. Напередодні там підтопило проїжджу частину та городи. Тепер вода підступилася під самі будинки. Мешканці кажуть причиною стрибка рівня води є будівництво неподалік колекторної станції. Побоюються незабаром вода може залити і їхні помешкання. Натомість у мерії стверджують - забудовник у підтопленні не винен.

  Ось так в гумових чоботях по крижаній воді дістаються свого будинку мешканці Позняків. Приватний сектор вже п`ятий день поспіль затоплює сусіднє озеро Жандарка. Люди розповідають - рівень води піднімається щогодини.

  Жителька району: "Эта дорога еще пять дней назад машины здесь ездили".

  Житель району: "За ці 5 днів метр рівня води в озері! Іще 5 днів і в мене буде вода в хаті!"

  За словами власників будинків - затоплення сталося через забудовників, що прокладають неподалік колектор. Вони відкачують ґрунтові води і скидають їх у стічну каналізацію. Звідти вода мала б потрапляти у Дніпро. Однак - уже тривалий час комунікації засипані будматеріалами і функцій своїх не виконують.

  Перечекавши вихідні, райадміністрація та рятувальники людей, що опинилися у воді, нарешті почули. У головному управлінні МНС КМДА пообіцяли  - на місці підтоплення вже почали працювати насоси.

  Віталій Пшеничний: "За добу-дві ми відкачаємо. Працюють 4 насоси, ще підключимо потужний".

  А от відкачати всю воду еменесники зможуть лише до Нового року. Люди натомість нарікають - винних у підтопленні будинків так і не знайшли. Відтак - від чергового потопу на Позняках не застраховані.

  Ганна Рибалка, Інна Неродик, Віктор Сніжко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Зміни у Державній податковій службі Києва
  Наступний матеріал
  Як уберегтися від новорічно-різдвяних заторів у столиці
  Теги: