Вагончики біля Десятинної церкви таки належать будівельникам

  Чиє майно? Вагончики, що з`явилися минулого тижня біля руїн Десятинної церкви, належать не церковникам, а будівельним організаціям.
  Про це заявляють у самому Десятинному чоловічому монастирі. За словами місцевих священиків, вагончики належать науковому інституту "Укрпроектреставрація". Встановили їх, щоб досліджувати ґрунт фундаменту Десятинної церкви, а також для подальших робіт, пов`язаних із будівництвом храму на руїнах пам`ятки. Тим часом, в комісії Київради з питань культури вимагають негайно вивезти вагончики. Нагадаємо, їхнє вивантаження почалося 25 травня біля фундаменту Десятинки. Раніше, головний архітектор Києва Сергій Целовальник заявляв, що споруди належать археологам, однак ті цю інофрмацію спростували.

  Отець Тарасій: "Всі стверджують, що це їхні, завезені вони для людей, які будуть заніматись проектуванням, ізисканієм грунтов для людей, які будуть займатись в дальнейшем будівнитцвом храму".

  Олександр Бригинець: "Я вже говорив з багатьма депутатами, які категорично налаштовані на те, щоби ці вагончики були звідти терміново вивезені. Ми звернулися і до прокуратури, щоб розібратися з цими вагончиками, і до голови КМДА. І найважливіший момент - це дає можливість повернутись до теми розташування там незаконно встановленої там церковної споруди".

  Попередній матеріал
  "Водоканал": київську воду можна пити
  Наступний матеріал
  День захисту дітей відсвяткували в КОДА
  Теги: