crimea.comments.ua

В "Укргідроенерго" відсвяткували День працівників енергетики: досягнення та плани на майбутнє

Державна компанія керує усіма вітчизняними ГЕС та видає 10 мільярдів кіловат пікової електроенергії

Галузь вже давно є однією з базових для вітчизняної економіки. Святкову нагоду продуктивно використали в "Укргідроенерго". Крім привітань, традиційно прозвітували про результати зробленого та поділилися планами на майбутнє.

Компанія управляє усіма вітчизняними ГЕС та видає 10 мільярдів кіловат пікової електроенергії – це майже 9% всеукраїнського  виробництва струму. Цього року державна "Укргідроенерго" знову продемонструвала  прогресивний розвиток: прозвітувала про суттєве збільшення обсягів виробництва і сплачених податків. 

У 2011 році компанія "Укргідроенерго" сплатила 245 млн грн податків. Цього року вони склали 2,15 млрд грн. Паралельно суттєво збільшили і капіталізацію. За шість років балансова вартість активів виросла з 8,5 млрд грн до 29 млрд грн.

За досягнення  компанії – вітання від уряду. Керівнику – грамота від Кабміну.

Очільник підприємства Ігор Сирота розповідає: "Сьогодні найбільше інвестують у будівництво Дністровської ГАЕС. Цього року, приміром, розпочали будівництво четвертого гідроагрегату. На соцфсеру регіону заклали 300 млн грн. Мріють: до 2025-го станція запустить в роботу всі сім агрегатів і стане найбільшою у Європі. У пріоритеті – завжди соціальні об'єкти у регіонах, де працюють підрозділи підприємства". 

"Якщо ми візьмемо реалізацію Дністровської гідроакумулюючої станції, ми побудували там найбільшу районну лікарню, ми завершуємо будівництво будинку культури, ми дуже багато вклали і у газогони, і у водогони, і в дороги – вкладаємо в інфраструктуру  усе, що вимагає місцева громада, де вони хочуть покращення", – підкреслює генеральний директор ПрАТ "Укргідроенерго".

Ще 300 млн грн заклали у соціалку Канівського проекту. Особлива гордість – житловий будинок  на 114 квартир для молодих спеціалістів і працівників компанії – у Новодністровську.  Загалом, свій колектив називають легендарним. А усіх для кого працюють – головною своєю цінністю.

"Уявіть собі, що ви сьогодні живете без світла при свічці, при технологічному і технічному стані нашої країни. Тому я хочу привітати усіх з професійним святом. У нашій компанії працює понад 3 тис. осіб, але я сьогодні хочу привітати усіх енергетиків з професійним святом. І побажати їм безаварійної роботи", – підсумував Ігор Сирота.

Попередній матеріал
Дивіться наживо на 5.UA підсумкову прес-конференцію Нацполіції і брифінг речника Міноборони
Наступний матеріал
Титулована українська шахістка Ганна Музичук бойкотує чемпіонат у Саудівській Аравії
Loading...