besplatka.ua

В Ukrainianpeopleleaks порахували, скільки українців виїхали на заробітки від березня

  Для інвесторів освічена, відносно дешева робоча сила в Україні завжди була перевагою, кажуть експерти

  Від 20-го березня 2018 року з України виїхали понад 619 тис. осіб. Велика частина з них – це трудові мігранти. При цьому щохвилини ця кількість збільшується удвічі. Про таке повідомляє ukrainianpeopleleaks.com, що в онлайн-режимі відстежує кількість мігрантів. 

  За словами HR-експерта Олександра Білоуса, таку кількість мігрантів можна порівняти з населенням обласного центру. Відтак, втрата трудової сили призводить до загострення дефіциту кадрів на українському ринку праці.

  "Уже зараз ми знаємо, що є цілі заводи, які відкриваються, пропонують досить високі заробітні плати, але не можуть знайти працівників. Взагалі для інвесторів освічена, відносно дешева робоча сила в Україні завжди була перевагою. Зараз ми втрачаємо свій головний ресурс – робочі кадри. Такими темпами просто не буде кому розвивати країну", – каже Білоус.

  Зауважимо, що український прем'єр Володимир Гройсман вважає, що повертатися до України трудових мігрантів підштовхне зарплата на рівні 10 тисяч гривень. 

  "Вважаю, що середня заробітна плата в країні повинна дорівнювати не менше 10 тис. грн. Я думаю, що в цьому році ми зможемо досягти таких показників. Тоді люди будуть повертатися (з-за кордону)", –зазначив Гройсман кілька місяців тому.

  Попередній матеріал
  Відомого українського футболіста прооперували у Лондоні
  Наступний матеріал
  Наявних адвокатів замало: чому суд переніс розгляд справи Савченко
  Теги: