Сірчана кислота
Сірчана кислота cdn.tvc.ru

В Україні залізничні цистерни для перевезення сірчаної кислоти покривають лише 30% потреби – Каленков

  За словами підприємця, навіть попри наявну нестачу, їхня кількість продовжує зменшуватися

  Українські металургійні підприємства, що використовують сірчану кислоту для виробництва своєї продукції, ризикують залишитися без сировини після введення з 1 вересня імпортних квот. Про це заявив президент ОП "Укрметалургпром" Олександр Каленков, передає UAprom.info.

  За його словами, може скластися ситуація, за якої бракуватиме сірчаної кислоти, тож споживачі не зможуть купити її "ні за які гроші". Як нагадав Каленков, проблеми з цією сировиною почалися ще у 2014 році, коли Україна втратила контроль над профільними підприємствами в Криму та частині Донеччини – а попит тільки зростав.

  Крім того, з його слів, наразі гостро стоїть питання наявності залізничних цистерн для перевезення сірчаної кислоти. "Раніше в Україні було 136 цистерн. Станом на 2018 рік їх уже менше сотні. Наявні цистерни можуть перевезти лише 40 тис. тонн продукції, а потрібно 100-120 тис. тонн", – уточнив підприємець.

  Нагадаємо, для врегулювання питання забезпечення промислових підприємств сірчаною кислотою в необхідному обсязі у складі держрегуляторної служби була створена моніторингова комісія, яка до 1 вересня має намір простежити за ситуацією на ринку і надати в міжвідомчу комісію при МЕРТ відповідні результати.

  Попередній матеріал
  До Брюсселя та Парижа: Wizz Air анонсував запуск нових рейсів
  Наступний матеріал
  ФБР звернулося по допомогу: в Києві затримали групу кіберзлочинців
  Теги:
  Loading...