Електровантажівка
Електровантажівка Facebook / Урядовий портал

В Україні презентували першу електричну вантажівку – фото

Без підзарядки фура може проїхати 220 кілометрів

Цього тижня було презентовано першу українську електричну вантажівку. Виготовили ваговоз на замовлення компанії Banke Electromotive (Королівство Данія). Працювали над машиною на заводі "Богдан Моторс", повідомляє прес-служба уряду.

"22 листопада була презентована електромашина муніципального використання ERCV27 є першою розробленою та виготовленою в Україні повністю електричною вантажівкою", – йдеться у повідомленні.

Як стало відомо, вже цього року почнеться серійний випуск електровантажівки у рамках масштабного контракту з європейською компанією. Електромашина має запас ходу без підзарядки 220 км і швидкість 80 км/год.

У Мінінфраструктури кажуть: виробництво першої української електричної вантажівки є визначальною і вирішальною подією для України.

"Ми поступово спростовуємо розповсюджену думку про те, що Україна є виключно країною аграрною. Ми в Міністерстві інфраструктури переконані, що Україна може і повинна бути високотехнологічною державою. Презентований електротранспорт повністю розроблено і зроблено в Україні. Це буде Made in Ukraine в Європейському Союзі. Це надзвичайно добрий показник того, що всі наші плани з розвитку електротранспорту йдуть в правильному напрямку", – заявив глава відомства Володимир Омелян.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Виклик паливним авто: Як виглядає новий електрокар Tesla Roadster – фото

/
Маск_Tesla Roadster
/
Маск_Tesla Roadster
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Несподіваний поворот: свідок обвинувачення в РФ дала свідчення на користь Гриба
Наступний матеріал
Сполучені Штати розробляють гіперзвукову зброю для стримування РФ
Loading...