У столичних закладах культури проведуть навчання з пожежної безпеки

  Для персоналу всіх столичних закладів культури  проведуть навчання щодо дій у випадку пожежі. Про це розповіла заступник голови КМДА з гуманітарних питань Ганна Старостенко, коментуючи 2 листопада недавню

  "Ми створили спеціальну комісію з перевірки всіх столичних закладів культури – це кінотеатри, театри, музей та концертні зали, аби перевірити, чи на належному рівні там виконуються заходи протипожежної безпеки. Крім того, необхідно провести навчання для персоналу всіх закладів культури щодо дій у випадку пожежі. Цьому питанню варто приділяти більшої уваги", – сказала Ганна Старостенко.

  Вона розповіла, що про займання в одному із залів кінотеатру столична влада дізналася буквально за кілька хвилин. На місце одразу виїхав Київський міський голова Віталій Кличко, директор Департаменту культури Діана Попова та голова Подільського району  Валентин Мондриївський. А вранці 30 жовтня,  Віталій Кличко провів оперативну нараду з представниками рятувальних служб, профільних Департаментів КМДА.

  "Реакція міської влади була миттєвою. І те, як спрацювали Київська міськдержадміністрація та Київрада свідчить, що влада готова оперативно реагувати на запити суспільства. Ми рухаємося у вірному напрямі. Столична влада та громадськість міста на одному боці. Важливо, що громада контролює владу та надихає на оперативну роботу", – додала Ганна Старостенко.

  Раніше повідомлялось, що правоохоронці затримали двох людей, яких підозрюють у навмисному підпалі кінотеатру "Жовтень". 

  Також повідомлялось про художні виставки, які цієї осені проходять у Києві.

  Попередній матеріал
  СБУ оприлюднила розмову терористів про те, яку явку на псевдо виборах планується оголосити
  Наступний матеріал
  Російські терористи 7 разів обстріляли позиції АТО минулої доби