В столичному музеї провели майстер-класи для пар до Дня закоханих

  Коханню по-українськи вирішили навчити киян в Музеї українського народного декоративного мистецтва. До Дня всіх закоханих там влаштували майстер-класи для пар та швидкі побачення для тих, хто ще не знайшов своєї половинки.

  Ольга та Дмитро разом уже більше двох років. Закохані разом живуть, працюють та проводять вільний час. У парі прийшли і ляльки-мотанки робити.

  Ольга та Дмитро: "Головною ціллю було все-таки культурний захід, а заодно - завтра день закоханих, ми його святкуємо, ми такі свята любимо. Тому це було приємно, цікаво. Разом сходити, разом побачити, отримати позитивні емоції".

  Традиційні майстер-класи сьогодні в музеї особливі, адже творять відвідувачі в чотири руки. А коли робота завершена, парі складають психологічний портрет. Працівник музею Галина Безкоровайна впевнена: якщо пара в злагоді працює, то й жити разом буде мирно.

  Галина Безкоровайна, заступник директора з науково-освітньої роботи Національного музею українського народного декоративного мистецтва: "Я дивлюсь, як вони готують ту чи іншу річ, чи то писанка, чи то ляльку-мотанку, чи то пишуть петриківський розпис. І звичайно, з цього якийсь психологічний портрет завжди можна скласти".

  Для тих, хто пари собі ще не знайшов, у музеї влаштували швидкі побачення. Тривають вони по 5 хвилин. Менш, ніж за годину тут можна познайомитися з десятьма потенційними судженими.

  Юлія Червінська, молодший науковий співробітник Національного музею українського народного декоративного мистецтва: "Хлопці і дівчата ставлять галочку, наприклад, "файна" - ставлю галочку. І коли вже в кінці всього заходу у нас будуть збігатися "файно" в хлопця і дівчини якоїсь, то тоді в цій колонці, там де контакти, ми пишем їм номер телефона цьої дівчини і цього хлопця. І вони потім зможуть зідзвонитися і завтра провести День закоханих разом".

  Якщо бракує слів під час знайомства - тут навіть шпаргалок наробили. За потреби, можна звернутися і до українських класиків. Їхню відбірну еротичну поезію в музеї розігрують, як лотерею.

  Наталка Лещенко, заввіділу науково-освітньої роботи Національного музею українського народного декоративного мистецтва: "Це те, що не вивчають в школі, в кожного поета є інтимна лірика. І от, якщо її уважненько почитати, то можна знайти дуже багато еротичних рядків".

  А щоби закоханим було з кого брати приклад - їм підготували освідчення в коханні від української кінокласики, аби ще раз довести - українці завжди вміли кохати.

  Ольга Сас-Тарасова, Орест Пона, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У ДПІ Дніпровського району провели зустріч з підприємцями
  Наступний матеріал
  "Ред вінгз" здобули 20-ту поспіль домашню перемогу у чемпіонаті НХЛ
  Теги: