5.ua

В столиці за рік модернізують 12 дитсадків комунальної власності

  Протягом 2014 року в столиці оновлять та модернізують 12 дошкільних навчальних закладів комунальної форми власності. Відповідне розпорядження, як повідомили в прес-службі КМДА, підписав голова Київської міської адміністрації Володимир Бондаренко.

  Крім того, як повідомляється, триватиме робота з відновлення непрацюючих (законсервованих) груп та тих, що вивільняються з-під оренди, а також відновлення непрацюючих ДНЗ, реорганізації шкіл-дитячих садочків у дошкільні навчальні заклади, а також будівництво нових приміщень дитсадків та відкриття короткотривалих груп на базі загальноосвітніх навчальних закладів. Таким чином, уже до кінця поточного року в оновлених дошкільних навчальних закладах додатково з’явиться близько 2500 місць.

  Наразі складено перелік таких закладів та розпочато організаційну роботу.

  "У Голосіївському районі відновлять ДНЗ № 131 на вул. Деміївській, 49, у Дарницькому районі – ДНЗ № 706 на вул. Російській, 21, у Деснянському районі – ДНЗ № 795, що на вул. Маяковського, 52-А, у Дніпровському – ДНЗ № 680, вул. Гродненська, 11.

  В Оболонському районі відновлять роботу ДНЗ № 581 на вул. Мате Залки, 5-Б, у Печерському районі – ДНЗ № 720 на бульв. Дружби Народів, 20-А та ДНЗ № 143 на бульв. Лесі Українки, 24-А. В Подільському районі запрацює ДНЗ № 268 на вул. Копилівській, 6, у Святошинському районі – ДНЗ № 284 на вул. Зодчих, 54-А, у Солом’янському – ДНЗ № 255 на вул. Білецького, 2-А, ДНЗ № 383 на вул. Гарматній, 41-А, у Шевченківському районі – ДНЗ № 430 на вул. Шамрила, 3-А", - повідомили в КМДА.

  Нагадаємо, що минулого року у дитячих садках столиці на 4500 місць стало більше. Для дітей дошкільного віку відновили роботу понад 20 дошкільних навчальних закладів, які тривалий час не працювали, а також 80 групи у працюючих дитячих садках.

  Попередній матеріал
  Закон про уникнення фінансової катастрофи набув чинності
  Наступний матеріал
  Українських полонених в Криму незабаром звільнять - АП