автобус-Волноваха
5.ua

В США засудили обстріл автобусу з мирними мешканцями під Волновахою

  В Державному департаменті США засудили обстріл терористами пасажирського автобусу під Волновахою, а також посилені атаки на Донецький аеропорт, назвавши це грубим порушенням Мінських зобов'язань з боку Росії, яка підтримує бойовиків.

  З відповідною заявою виступила у вівторок у Вашингтоні офіційний представник Держдепу США Марі Харф, передає "Укрінформ".

  "Сьогоднішні численні жорстокі атаки на аеропорт Донецька, а також обстріл автобуса, жертвами якого стали 10 осіб і ще 13 отримали поранення, є грубими порушеннями зобов'язань", - сказала Харф.

  Вона закликала Росію "виконати свої зобов'язання відповідно до Мінських угод, які включають, у тому числі, припинення істотної військової підтримки сепаратистів та відновлення суверенітету України вздовж міжнародного українсько-російського кордону".

  Крім того, вона підкреслила необхідність звільнення всіх заручників та здійснення інших зусиль для мирного врегулювання конфлікту.

  Відповідаючи на запитання, чи вважають у Вашингтоні, що акти насильства на сході України керуються з Росії, Харф зазначила, що "нічого не змінилося" в контексті того, як Москва підтримує сепаратистів. Вона підкреслила, що зброя продовжує надходити до бойовиків, російські солдати воюють разом із сепаратистами, "отже зрозуміло, що ті зобов'язання, які взяла на себе Росія, згідно з Мінськими домовленостями, не виконуються".

  Харф також наголосила, що РФ та підтримувані нею бойовики продовжують свої спроби дестабілізувати ситуацію в Україні.

  Попередній матеріал
  Внаслідок обстрілу бойовиків на Донечиині загинула дворічна дитина
  Наступний матеріал
  Порошенко: Україна посилить обмеження на перетин "кордону" з окупованими територіями Донбасу

  Кількість загиблих під час обстрілу автобусу під Волновахою зросла до 12 осіб - МВС

  Звернення Президента Порошенка щодо трагедії під Волновахою

  Кривавий теракт під Волновахою - подробиці з місця злочину

  Під Волновахою снаряд влучив у пасажирський автобус: 10 загиблих