Адвокат Савченко заявляє, що Росія утримує близько 30 українських військовополонених
www.unn.com.ua/

В російських СІЗО утримуються близько 30 українських військових - Фейгін

  Адвокат народного депутат Надії Савченко Марк Фейгін заявляє, що Росія утримує близько 30 українських військовополонених у різних слідчих ізоляторах.

  "З того що нам відомо від правозахисників і деяких українських громадян, родичів тих, хто опинився в полоні під Іловайськом і був переданий до Росії, ми знаємо, що йдеться про три десятки людей", - цитує Фейгіна агенція "УНІАН".

  За словами адвоката, серед цих 30 українських полонених, що утримуються в російських СІЗО, бійці добровольчих батальйонів, військовослужбовці Збройних сил України і регулярних частин.

  "Вони знаходяться в різних слідчих ізоляторах. Це підтверджує низка правозахисних організацій, які займаються їх долею", - сказав Фейгін.

  У цьому зв’язку він зазначив, що в даній ситуації український МЗС повинен звернутися в російське зовнішньополітичне відомство, а також до слідчого комітету щодо осіб, які притягнуті по кримінальній справі, за якою проходить також Надія Савченко, і зажадати представити цей список громадян України.

  За словами Фейгіна, успіх у справі Савченко стане прецедентом і сприятиме звільненню інших українських військовополонених.

  Попередній матеріал
  МВС звітує про закриття 360 гральних закладів за тиждень
  Наступний матеріал
  В столиці Бразилії індіанці влаштували бій з поліцією біля стін парламенту

  Рубан: Влада весь час відкладає обмін полоненими "на завтра"

  Президент доручив СБУ домогтися звільнення усіх полонених українців до Різдва

  Адвокати Надії Савченко нададуть неспростовні докази її невинуватості

  Надія Савченко відмовилася припиняти голодування