В одному зі столичних інфекційних відділень дітей отруїли препаратом від кишкових розладів

  Ліки, що не лікують. В одному зі столичних інфекційних відділень дітей отруїли препаратом від кишкових розладів. Четверо матерів запевняють - попри алергічну реакцію, медики продовжували давати ліки їхнім дітям. У результаті у малечі підвищилась температура, а на шкірі з`явились висипи. У лікарні усі закиди відкидають.

  Це зараз півторарічний Ярослав завзято грається на дитячому майданчику. А ще кілька днів тому малюк з високою температурою лежав в інфекційному відділенні міської дитячої лікарні. Мати хлопчика каже - підозру на грип медики заходилися лікувати препаратом "Ніфуроксазид". Наталя розповідає - відразу після прийому ліків Ярославу стало ще гірше.

  Наталя Заїка, мати Ярослава: "Я дала лекарство, ребенку стало становиться плохо. Я нашла врача , говорю ему становиться хуже, его начало поносить. Полностью все симпотомы ухудшились, начала еще блоьше подниматся температура, поднялась до 39-ти и двух".

  Утім лікарі наполягали, щоби малюк  і далі приймав препарат. Мовляв, шлункові розлади і підвищена температура у дитини - від неякісного домашнього харчування. Такі ж рекомендації, попри погіршення стану дітей, отримали і сусідки Наталі по палаті.

  Наталя Заїка: "Они говорят - ничего, мы вас лечим все правильно, мы вам даем от того, что у вас. Я говорю если этого ничего не было, почему он появляется? Они - давайте дальше все лекарства".

  Наталя порад медиків не дослухалась - забрала дитину й залишила лікарню. Каже, малюк повернувся звідти з купою нових симптомів. Чому виникла алергія і чому батьків не попередили про можливі побічні дії препарату - запитуємо в головного лікаря закладу. Та там відповідають - отруєння медикаментами не було. А цей препарат протипоказань не має.

  Головний лікар лікарні: "Нуфороксазіт? На нього практично не буває, Абсолютно! Єслі буває то може рідко, а практично не буває. Я вам розказую, що в нас не було ніякої алергії. Я як головний лікар не знаю, начмед не знає, і всі завідуючі відділенням уточнили - абсолютно нічого такого не було".

  А от у характеристиці до препарату "Ніфуроксазид" написано: він таки має побічні дії у вигляді алергічних реакцій. Чому лікарі наполягали на ковтанні ліків - пані Наталя не розуміє. Тож разом з трьома іншими матерями обіцяють шукати правди в  судах.

  Ганна Рибалка, Олександр Зіменко "5 канал"

  Попередній матеріал
  Із центру Києва до аеропорту "Бориспіль" невдовзі можна буде доїхати потягом
  Наступний матеріал
  У республіці Тува підраховують збитки від руйнівного землетрусу
  Теги: