В містах Київщини запалюють святкові ялинки

  До Нового року продовжують готуватися на Київщині. Напередодні засяяла вогнями головна ялинка Броварів на майдані Свободи. Вогні на ній запалив губернатор області Анатолій Присяжнюк.

  Головна ялинка Броварів уже прикрашена, утім, ще не світиться вогнями. На урочистий момент на майдані Сводоби чекають кілька тисяч містян. Їх розважають Дід Мороз, Снігуронька та інші казкові персонажі. І чекають на губернатора області. До ялинки він приїхав із подарунками - ветеранам Великої вітчизняної, які мають інвалідність, вручив 5 ордерів на квартири. А дітям, які писали листи Чарівнику - іграшки.

  Діана Москаленко, 8 років: "Я хотіла від Діда Мороза отримати ігрову приставку і я від Діда Мороза її отримала".

  Наталія Повстіна, 8 років: "Я отримала на Новий рік від Діда Мороза чудову ляльку. Причісувати її буду, їй ногті клеїти".

  Згадав про свої дитячі мрії та новорічні подарунки губернатор області. Маленьким він під ялинкою знаходив лижі, ковзани та омріяний велосипед. Новий 2011 рік зустрічатиме із родиною, а Дід Мороз принесе краватки, ручки та солодощі. До Нового року з подарунками будуть і мешканці Київщини.  

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Буквально у вівторок ми будемо здавати житловий будинок у місті Бишеві Макарівського району, і ще і в інших місцях будуть ось такі прекрасні подарунки. До Нового року ми інвалідам вручим ще 10 ордерів на квартири".

  Натуральна 12-ти метрова ялинка сяє вогнями. Прикраси на ній не прості, а золоті, аджЕ зроблені дитячими руками.

  Ігор Сапожко, міський голова Броварів: "Зробили такий конкурс на уроках праці діти виготовляли саме ялинкові прикраси і управління освіти заразх визначить найкращих дітей, які зробили найкращі іграшки і я думаю що ці діти обовязково отримають подарунки".

  Тепер їхніми витворами зможуть милуватися мешканці усьго міста, а школярі  залюбки розповідають, як робили прикраси.

  Школяр: "Кубик надо бвыло с делать с бумаги, привесить ниткой".

  Марія, 12 років: "Ми робили надували великий шар, потім брали на нього нитками намотували дощик, іграшки різні причеплювали до нього, потім клей висихав, ми лопнули і з середини витягувати шар".

  Підготувалися до Нового року і найменші. Діти переконують, рік прийдешній буде веселим і добрим, як котик та зайчик, і демонструють таланти.

  Дарина, 6 років: "Новий рік приходить в гості. Він усім несе у клунку гарні подарунки!"

  Після святокового дійства діти отримали солодощі та привітали усіх:

  Діти: "З наступаючим Новим роком!"

  Ксенія Дворнікова, Сергій Клименко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Києві на Новий рік подовжать час роботи комунального транспорту
  Наступний матеріал
  "5 канал" траслюватиме Різдвяну месу у Ватикані наживо
  Теги: