В Києві вводять нові правила паркування [репортаж, відео]

  Нові правила паркування у столиці. З початку грудня на дорогах міста уже почали встановлювати дорожні знаки. Вони і показуватимуть водіям, з якого боку дороги паркуватися у парні та непарні числа. Попри те, що знаки уже на дорогах, водії на них не надто зважають.

  Ось такі дорожні знаки з початку місяця почали встановлювати у столиці. За їх допомогою водії точно знатимуть по якій стороні дороги паркуватись по парним і непарним числам місяця.

  Такі знаки наша знімальна група знайшла тільки у середмісті. У Київавтодорі стверджуть - незабаром вони з`являться і у спальних районах Києва. Попри це, на усіх, хто ігноруватиме правила, чекатиме штраф від двохсот до понад трьохсот гривень.

  Представник Київавтодору: "Порушників чекає штраф повязаний з ігноруванням зони дії знаку".

  Нові правила паркування запровадять лише з першого січня. Оскільки вони ще й досі чекають на підпис голови КМДА Олександра Попова. Проте у Київавтодорі переконують: нововведення допоможе ефективніше прибирати сніг на дорогах.

  Представник Київавтодору: "Це дасть можливість звільнити одну сторону, і ми взяли, і поприбирали вночі одну сторону, яка не завантажена припаркованими автомобілями. Коли наступить непарне число - вони переїдуть на іншу сторону вулиці і ми ту сторону можемо прибирати". 

  Водії ж у ефективності нових правил сумніваються.

  Киянин: "Парковаться вообще негде в центре. Все забито, парковок никаких нету".

  Киянин: "Ну если будут контролировать как раньше, там эвакуатор и все такое, тогда будут выполнять конечно. Мало принять правило или закон, надо его контролировать и чтобы он выполнялся".

  Киянин: "Если будет возможность, то будут парковатся. Если не будет - то не будут". 

  У столиці це вже не перше нововведення із паркування. Попередні - надій влади не виправдали. Чи будуть водіії дотримуватися нових правил паркування, покаже час.

  Наталя Гончарова, Віктор Сніжко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Кияни пікетували будівництво біля метро "Театральна"
  Наступний матеріал
  На Майдані за 2 млн. грн. реконструюють годинник
  Теги: