В Києві через інтернет продають будівлю Голосіївської РДА [відео]

  Скандал довкола продажу приміщення Голосіївської держадміністрації. За будівлю хочуть майже вісім мільйонів доларів. Однак, продавати приміщення районних адміністрацій - ніхто не має права. За законом, ці будівлі належать місту.

  Продається Голосіївська РДА. Ціна питання - 8 мільйонів доларів. Поки торги у розпалі - чиновники готують судовий позов.

  Оголошення про продаж цієї добротної будівлі за адресою проспект 40-річчя Жовтня, 42 виклали напередодні на сайті "Фотонедвижимость". У розділі "Продаж комерційної нерухомості" за неї просять майже вісім мільйонів доларів. Чоловік на ім`я Володимир готовий торгуватися.

  Журналіст (телефоном): "Це з приводу оголошення про будівлю на Голосіївській площі. Продаєте ще?"

  Володимир: "Ой, продаємо!"

  Журналіст: "А що це за будівля?"

  Володимир: "Это часть здания. Это не целиком здание, это часть здания, на проспекте. Часть занимает администрация Голосеевского района, а часть продается".

  Зателефонував Володимиру і голова Голосіївської райадміністрації Сергій Садовой. Попередив, що судитиметься. Каже, фото з РДА виставили навмисне, щоби швидше привабити покупця. Будівля ж бо гарна й нова.

  Сергій Садовой: "Оце є об`єкт, який складається з двох компонентів - перший це метри адміністрації районної, а інша це є інвесторьска ячастина. До речі, я незнаю, яким чином вони можуть її продавати. бо вона ще не введена в експлутацію".

  На частину інвестора - а це третина загальної площі усієї РДА - подивитися не так просто. Вона зачинена зсередини, а охоронці за тонованими дверима потенційним покупцям не раді. За що просять 8 мільйонів доларів можна поглянути лише через ось ці пластикові двері на території Голосіївської адміністрації. Приміщення мало не вчора поштукатурили, а в кімнатах навіть немає дверей. В мерії оголошення теж прочитали. Заявляють - продають крадене.

  Олександр Попов: "Ми повернемо все, що вкрали у міста. Це жахливо!"

  Те, що частину адмінбудівлі продають незаконно підтверджує і рішення Київради від 14 жовтня цього року. У ньому депутати включили Голосіївську РДА до переліку будинків, які зараховуются до комунальної власності. Відтак, місцевій громаді належать уся будівля, а не її частина.

  У мерії обіцяють  -  тих, хто продає районну адміністрацію, відшукають наступного тижня. А тим часом оголошення про ппродаж ласого шматочка на 40-річчя Жовтня і досі висить в Інтернеті.

  Ганна Рибалка, Олексій Іванченков, Дмитро Дємишев, 5 канал

  Попередній матеріал
  Пшонка обіцяє поіменно назвати винних у розкраданні столичного майна
  Наступний матеріал
  Від столичної набережної відшвартували ще один дебаркадер - готель "Фараон"
  Теги: