В КОДА розберуться із затримкою пенсій у Рокитнянському районі

  Кількасот пенсіонерів - чорнобильців, інвалідів та дітей війни - мітингували у селищі міського типу Рокитне. Вони вимагають повернути підвищені пенсії, які їм вдалося відсудити.

  Пікетувальники обурені: із вересня їм перестали виплачувати гроші. Натомість, окремим людям, за їхніми словами - наближеним до місцевої влади - усі кошти надійшли. Розібратися у ситуації пообіцяли у облдержадміністрації. Там створили спеціальну комісію. До неї увійдуть представники влади, прокуратури та громадськості. Вона має з`ясувати - кому і яким чином нараховувались підвищені пенсії у Рокитнянському районі. Якщо вони виплачувались незаконно - полетять шапки місцевої влади. Зокрема, губернатор звільнив голову Рокитнянської РДА. 

  Пенсіонери: "Треба було так розпреділить, щоб усей район получив гроші, а не одним давать по 30 тисяч, по 300 тисяч чорнобильцям".

  Пенсіонери: "Забрали тисячу, за вересень місяць, кроме тисячі, забрали ще 34 гривні, а в жовтні забрали ще 31 гривню. Лишилося, як мені і було нараховано, 1100"

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Місцева влада недопрацьовувала. Я вже подав на звільнення голову РДА, дуже великі претензії були до начальника міліції. Він вже звільнений з посади. Я дам оцінку всім керівникам правоохоронних органів і всім, хто тут працював. Чому цілий ряд проблем, питань, які можна було вирішити на місцевому рівні - не вирішено".     

  Попередній матеріал
  "Бостон Брюїнз" здобули третю перемогу поспіль на чемпіонаті НХЛ
  Наступний матеріал
  Працівники книгарні "Сяйво" вимагають подовжити оренду приміщення
  Теги: