В КОДА презентували соціальний проект "Кожній дитині - родину"

  "Кожній дитині - родину". Соціальний проект під такою назвою презентував голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк.

  Його мета - влаштувати усіх дітей-сиріт області у родини. Для цього уже цьогоріч на Київщині планують створити 50 нових будинків сімейного типу. У черзі на створення таких закладів - нині 25 сімей. Вони проходять навчання та перевірку соціальними службами. Також в адміністрації обіцяють будувати соціальне житло для дітей, які досягли 18-річного віку. На сьогодні в області проживає більше трьох з половиною тисяч дітлахів, позбавлених батьківської опіки. 650 із них - і досі перебувають у сиротинцях.

  Євген Новосильний, батько-вихователь у прийомній сім`ї: "Дети нуждаются в помощи, это одна из наших ответственностей. Жить просто для себя - это аморально и неправильно. Есть ценности, которыми мы должны руководствоватся в жизни. Если у нас есть ценности - наши поступки тогда формируются этим".

  Надія Семеняка-Невідомська, мати-вихователь дитячого будинку сімейного типу: "Не кожна дитина може мати родину, і треба таким дітям допомогти. Інтернати - я не кажу, що це дуже погано. Но дітки звідти не знають тоді, що робити і куди їм іти. А так - сім`я, якось адаптується бистріше вона".

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Сьогодні соціальні служби працюють і вишукують батьків-вихователів, відбирають їх. І я щиро дякую людям, в яких появляється такий патріотизм, і вони беруть на виховання. Але держава повинна створити умови".

  Попередній матеріал
  ЗМІ: мешканці столичного зоопарку можуть залишитись без харчів
  Наступний матеріал
  Сьогодні харківський "Металіст" розпочне боротьбу за вихід до півфіналу Ліги Європи
  Теги: