В КОДА обіцяють Вишневому статус міста обласного значення

  Вишневе отримає статус міста обласного значення за півроку. Про це заявив губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк. Він зазначив - відповідну ініціативу вже схвалив Президент України.
  Проте остаточне рішення має винести Верховна Рада, попередньо опрацювавши пропозиції Київської облради. Для того щоби Вишневе отримало статус міста обласного значення, необхідно до шести місяців. Саме стільки, за словами Присяжнюка, триватиме процедура оформлення необхідних проектів. Крім нового статусу, на Вишневе чекають і вибори мера. Вони відбудуться вже цієї неділі. Попередньому ж чільнику міста депутати висловили недовіру. Його обов`язки нині виконує секретар міськради, Ілля Дідков. 11 грудня за крісло міського голови боротимуться 18 представників різних політичних сил. У обладміністрації вже заявили - готові працювати з переможцем виборчих перегонів з будь-якого політичного табору. 

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "У неділю мешканці Вишневого будуть обирати свого мера. І я, як губернаор, як просто людина, отримував часто інформацію про те, що відбувається у місті Вишневому. Я підтримаю любий вибір людей. Кого виберуть люди - з тим я і буду працювати".
  Попередній матеріал
  Посол: Україні не варто розраховувати на успіх в ЄС без змін у самій країні
  Наступний матеріал
  Суд над Пилипишиним почнеться 22 грудня
  Теги: