В КНУ ім. Т. Шевченка запустили програму працевлаштування студентів

  Знайти роботу студентам відтепер буде легше. Третє офіційне представництво Програми з працевлаштування випускників за підтримки КМДА - "ДжиПіеС" від сьогодні запрацювало і в університеті Шевченка.

  Національний університет Шевченка- це вже третій навчальний заклад, у якому діятиме програма. Позитивний досвід уже мають Авіаційний та Економічний університети столиці. Утім планують відкрити представництва проекту "Генерація перспективних студентів" ще у двох вишах - Політехнічному інституті та Національному університеті архітектури та будівництва.

  Понад 500 анкет і вже 170 студентів отримали роботу - такий результат дії програми з працевлаштування "ДжиПіеС". Майже третина із працевлаштованих  - навчаються в університеті Шевченка. Але прогнозують - з появою представництва програми у Червоному корпусі, анкет студентів університету Шевченка побільшає.

  Майже рік тому Роман -  випускник механіко-математичного факультету -  отримав роботу за програмою "ДжиПіеС". У ній же і лишився працювати. Стартова зарплата для студента - 2 тисячі гривень. Проте обіцяють із часом підвищувати. Розглядаючи анкети-заявки на роботу найбільшу увагу він приділятиме студентам IV та V курсів. Вимога - високі бали, середній має бути не нижче за 4. Проте є і інші критерії.

  Олександр уже на першому курсі магістратури радіо-фізичного факультету. Досвіду роботи ще не має, проте активно працював у студентському парламенті. Анкету претендент уже заповнив. Хлопець впевнений,  зможе поєднувати навчання з роботою. 

  Ксенія Дворнікова, Олександр Майданюк, 5 канал

  Попередній матеріал
  У столичному зоопарку впроваджують роздільний метод збирання сміття
  Наступний матеріал
  Другий день не припиняються завірюхи у Китаї
  Теги: