В цьому році заплановано три хвилі мобілізації до війська, призовуть 200 тис. громадян

  Протягом четвертої, п’ятої та шостої хвиль мобілізації, які відбудуться у 2015 році, до лав Збройних сил України планується мобілізувати 200 тисяч українських громадян.

  Про це повідомив заступник Генпрокурора – Військовий прокурор України Анатолій Матіос сьогодні у Чернівцях під час представлення нового прокурора Чернівецької області.

  "Вже можу вам сказати, що передбачена протягом четвертої хвилі мобілізація у кількості 100 тис. осіб, наступна – 50 тисяч і шоста хвиля – також 50 тисяч. Там є своя технологія підрахунку, чого така велика кількість. Але скажу, що це дуже багато. 210 днів у поточному році відбуватиметься мобілізація на військову службу", - сказав Матіос.

  За словами Чернівецького обласного військового комісара Віталія Чурая, наразі обласний військовий комісаріат отримав попереднє завдання по мобілізації в рамках чергової, четвертої хвилі, яка розпочнеться з 20 січня, за яким 1400 буковинців мають піти до лав Збройних сил аби замінити своїх земляків, які воюють вже майже рік.

  Як відомо, 20 грудня секретар РНБО Олександр Турчинов повідомив, що мобілізація у 2015-му році пройде в три етапи і триватиме з січня по серпень.

  Перший почнеться 20 січня і триватиме 90 днів, другий – орієнтовно з квітня і триватиме 60 днів, а третій етап почнеться з червня і також продовжиться упродовж 60 днів.

  У рамках чергової хвилі мобілізації до лав Збройних сил будуть призвані танкісти, артилеристи, десантники, піхотинці, зв’язківці, ремонтники, водії, механіки різних систем озброєння, фахівці з питань логістики, радіоелектронної боротьби, радіаційного, хімічного, радіаційного захисту.

  Попередній матеріал
  Припиняються перевезення пасажирів до захоплених бойовиками територій Донбасу
  Наступний матеріал
  Яценюк привітав Україну зі святом Різдва

  Наступного року мобілізація торкнеться громадян у всіх областях країни - Міноборони

  Україні потрібна загальна мобілізація - заступник глави МЗС

  У військкоматах почали готуватися до весіннього призову в армію

  Переселенці з Донбасу штурмують харківські військкомати