Уже за кілька днів почнуть зносити речовий ринок на Шулявці

  Уже за кілька днів почнуть зносити речовий ринок на Шулявці. Усе - через аварійний стан тамтешнього мосту. На ньому невдовзі - почнуть будувати нову транспортну розв`язку. Підприємці обурені, адже крім торговельних рядів - під мостом уже почався демонтаж кіосків. У прокуратурі переконують: ятки стоять там - незаконно.

  Ще півгодини тому з цієї ятки продавали комп`ютерне приладдя. Тепер відвезуть на штрафмайданчик.

  В`ячеслав Кононенко,провідний спеціаліст ГУ благоустрою КМДА: "В приписі дається термін щоб відповідно оформити документи на встановлення мафів. У разі невиконання - вони мають власними силами провести демонтаж, якшо вони не демонтуються, то відбувається примусовий демонтаж".

  Цей кіоск - лише один з тих двох десятків, які не мають необхідних дозволів від Головного управління архітектури, кажуть інспектори. Утім самі підприємці запевняють  - торгувати біля Шулявської можуть аж до жовтня.

  По інший бік Шулявського мосту - за кранами спостерігають іноземці. Вони вже кілька років продають тут вживані речі - так званий секонд-хенд. Побоюються - їхній ринок невдовзі теж піде під знесення. Утім, говорити про свої претензії на камеру відмовляються.

  У столичній прокуратурі тим часом вже готують документацію, що дозволяє прибрати торгові ряди геть з Шулявки. Міст, під яким знаходиться ринок, кажуть, в аварійному стані. Ще одна причина -  тамтешні підприємці отримали дозволи від Главархітектури. А от заключити угоди з Київодоканалом та Київенерго - забули.

  В`ячеслав Мармиш, заступник начальника управління   прокуратури Києва: "Все що стосується транспортної розв`язки під мостовим переходом - знаходиться там незаконно.у них нема дозволів на розміщення цього ринку, у них нема договорів на водопостачання, на скидування в каналізаційну мережу відходів. які образуються від діяльності".

  Відтак близько 300 власників торгових точок на Шулявці вже завтра можуть залишитись без роботи. До того ж, демонтаж проводитимуть по обидва боки моста. Куди податися підприємцям зі своїм крамом мають вирішити у мерії. Та поки що жодних пропозицій звідти не надходило.

  Ганна Рибалка, Микола Лєбєдєв, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Місце для Музею історії Києва знайшла міська влада
  Наступний матеріал
  Кримінальну справу проти колишнього директора "Київзеленбуду" порушила податкова міліція
  Теги: