Узаконити евакуацію автівок, припаркованих з порушеням хочуть у ВР

  Вони повертаються. Узаконити евакуацію автівок, припаркованих з порушеням хочуть у Верховній Раді. Тим часом водії нарікають - у центрі бракує парковок. Тому нові правила - будуть змушені порушувати.

  На вулиці Сайгайдачного - ні пройти, ні проїхати. Із чотирьох смуг - рухаються лише дві. На решті, попри заборону, припарковані автівки. Для середемістя, кажуть комунальники, це типова картина.

  Ще два роки тому ці атівки прибрали б з дороги геть - за допомогою евакуаторів. Та нині вони поза законом. Утім, вже від нового року евакуатори можуть повернутися. Верховна Рада у першому читанні розглянула проект змін до Кодексу про адміністративні порушення. Якщо законопрект схвалять, паркуватися на дорогах будуть менше - зізнаються водії. Однак не виключають, що правила доведеться порушувати. Адже парковок у центрі столиці катастрофічно бракує.

  Повернення евакуаторів - це повернення корупції, - переконаний член громадської ради при МВС Володимир Чемерис. Як приклад, досвід попередніх років. 

  А доки над законопроектом мізкують народні обранці, - сотні водіїв лишають автівки прямо на дорогах. Нині максимальне покарання за це - адміністративний штраф - від 170 до 255  гривень.

  Світлана Одаренко, Микола Смолянкін "5 канал"  

  Попередній матеріал
  У ботсаду імені Гришка уже скоро відкриють нову ландшафтну ділянку
  Наступний матеріал
  Дев`ятьом "тризубівцям", які спаплюжили пам`ятник Сталіну, пом`якшили обвинувачення
  Теги: