5.ua

Уряд планує приватизацію виставкового комплексу "Експоцентр України"

  Кабінет міністрів збирається виключити Національний комплекс "Експоцентр України" у Києві з переліку державного майна, яке не підлягає приватизації. Повідомляється на сайті ДУС.


  Треба відзначити, що це перша спроба продати виставковий комплекс з усією прилеглою територією і нерухомістю. За даними Держуправління справами, загальна площа території "Експоцентру" становить 286,3 га , на якій розташовано 180 будівель та споруд, 20 з яких мають статус історико- культурних пам'яток. Щорічно тут проходять понад 80 міжнародних та спеціалізованих виставок.

  З якої причини Кабмін хоче продати "Експоцентр" в Держуправлінні справами не уточнюють. Найімовірніше, всьому виною останні фінансові проблеми підприємства, - повідомляє видання  Капитал. Причому почалися неприємності після передачі комплексу з безпосередньо підпорядкування уряду у відання Держуправління справами (ДУС). Тільки за останній рік проти "Експоцентру" було подано кілька судових позовів (переважно від охоронних фірм, з якими підприємство не розплатилося за надані послуги).

  Можливу вартість столичного "Експоцентру" в уряді поки не називають. Не беруться прогнозувати її експерти. Такі розрахунки не робилися і раніше, так як не було намірів продати цей держоб'єкт з територією, яку можно порівняти, наприклад , з територією князівства Монако.
  Попередній матеріал
  У Південній Кореї внаслідок пожежі в будинку пристарілих загинули понад 20 людей
  Наступний матеріал
  Лідери ЄС одностайно підтримали нове керівництво України
  Теги:
  Loading...