Уперше за 30 років проведено зариблення Десенки (репортаж)

  Риби в Десенці побільшає. Вперше за тридцять років рибалки-аматори зариблюють водоймища. Таким чином вони намагаються відновити запаси аборигенної риби у водоймах Київщини.

  Дві тонни річкової щуки та ще три - срібного карася. Цистерни з живою рибою по черзі під`їжджають до води. Спершу йде щука. Мить - і Зубастий крокодил, - так її жартома називають рибалки, - вже у вільному плаванні. Водій Олескандр  заспокоює - живий вантаж довіз без жодних ушкоджень. 

  Такі заходи - лише початок масштабної роботи у водоймищах Київщини. За тиждень рибалки-аматори за підтримки Держрибохорони випустять у воду ще кілька тонн щуки. Це робиться, щоби відновити природний баланс у річках. Адже кількість риби тут зменшується з року в рік. А через масове браконьєрство звичні мешканці водойм не виживають.

  За екологічну ситуацію вирішили взятися місцеві риболови. Вони створили організацію, мета якої - зберегти рибу в річках. Щоби карась і щука водилися в Десенці витратили близько 30-ти тисяч гривень. 

  Організатори зариблення обіцяють, в наступному році тут плаватиме ще й судак. Ще один вид аборигенної риби. Тож сподіваються, мешканців у Десенці таки побільшає.

  Ганна Рибалка, Сергій Кондратьєв, 5 канал

  Попередній матеріал
  На 19-ти перехрестях встановлять нові світлофори
  Наступний матеріал
  У Брюселі розпочинається засідання міністрів закордонних справ країн НАТО
  Теги: