Напіввагони УЗ
Напіввагони УЗ http://retus.com.ua

"Укрзалізниця" планує підвищення тарифів на вантажні перевезення на 25% – Біленький

  Підвищення вантажних тарифів на 15% у жовтні торік уже вартувало бізнесу близько 6,5 млрд гривень додаткових витрат щорічно

  Ініціативи державного перевізника "Укрзалізниці" ведуть до прихованого підвищення тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом на 25%. Про таке заявив глава Федерації металургів України Сергій Біленький, передає "112 Україна".

  За його словами, підвищення вантажних тарифів з 31 жовтня 2017 року на 15% вартувало бізнесу близько 6,5 млрд гривень додаткових витрат на рік і ще стільки ж бізнес заплатив у результаті проведеної дерегуляції вагонної складової.

  "Крім того, зараз обговорюється проект наказу Мінінфраструктури, який дозволить" Укрзалізниці" підняти ще ставки на подачу порожніх вагонів. Це буде для бізнесу додаткова втрата ще 5 млрд гривень. 6,5, 6,5 і 5 мільярдів – це вже 18 млрд грн", – заявив глава ФМУ.

  Також він пригадав про інші ініціативи УЗ.

  "Там так званий коефіцієнт Т-додатковий, який визначає час на документальне оформлення порожніх вагонів. Зараз підприємства, вантажоперевізники, платять за одну добу." Укрзалізниця" хоче, щоб вони платили за дві. Це ще 1,2 мільярда гривень. Тому, якщо ми все складемо, буде близько 20 млрд гривень", – уточнив Біленький.

  "І ще нас чекає, ми у цьому впевнені, вже на початку осені нове підвищення безпосередньо тарифів. У нас традиційно" Укрзалізниця" восени намагається підвищити тарифи. Жодна промисловість таке навантаження витримати не може", – підсумував представник промисловців.

  Попередній матеріал
  СБУ запобігли ввезенню до України "жучків" із РФ
  Наступний матеріал
  "Не хочемо фіксувати постфактум": Князєв про те, як збираються знижувати кількість ДТП
  Теги: