Олександр Криворучко
Олександр Криворучко Фото із відкритих джерел

"Укрзалізниця" готова підвищувати тариф на 15%, але не готова надавати якісні послуги – Криворучко

  УЗ підвищення тарифів повинно принести збільшення виручки на приблизно 15-20 млрд грн

  "Укрзалізниця" готова підвищувати тарифи на 15%, проте не готова надавати якісні послуги. На цьому наголосив голова Асоціації власників вагонів Олександр Криворучко, передає "112 Україна".

  "Причин такого стану справ кілька. По-перше – якість. Сучасні послуги, які надає "Укрзалізниця", на жаль, не такої високої якості, як того хочуть і вимагають вантажовідправники. Тобто, цей період доставки подовжився, і призводить до зриву, до накопичення. По-перше, запасів готової продукції на складах у багатьох виробників. А, по-друге, призводить до зриву певних строків поставок, що відповідно, природно, не подобається. І платити більше за послугу такої якості багато вантажовідправники, природно, не хочуть. Крім того, для УЗ підвищення тарифів повинно привести до збільшення виручки, на приблизно 15-20 млрд грн. Досить значна сума", – зазначив він.

  "І ось учасники ринку, відповідно до усіх консультацій, які ми проводили, хочуть розуміти, наскільки прозоро ці кошти будуть витрачатися. Тобто, не хотілося б, щоб ці кошти акумулювала "Укрзалізниця" і "з'їла" десь всередині себе. Якщо ці кошти дійсно будуть дієво спрямовані на вирішення проблеми з тягою або з інфраструктурою, учасники ринку, загалом-то, готові платити більше", – резюмував Криворучко.

  Попередній матеріал
  В аеропорту Гданська змінили назву столиці України
  Наступний матеріал
  В Україні на аукціоні знову намагаються продати російський Boeing: скільки коштує
  Теги:
  Loading...