Український виробник припинив постачати до Росії реанімаційний препарат

  У компанії заявили, що рішення не пов'язане із політикою

  Дослідний завод при Харківському державному науковому центрі лікарських засобів припинив поставки до РФ препарату метазон, що масово використовують в реанімації і пологових будинках. Про це повідомляє "Укрінформ".

  "У нас немає можливості перереєструвати ціну препарату. Зараз ми просто більше не можемо постачати його за колишньою ціною – це означало б, що ми працюємо собі на збиток", – зазначила представник виробника Наталія Ворона.

  Водночас, у компанії запевняють, що це не політичне рішення. "Наша відмова від поставок мезатону в Росію – це не якась політична позиція, – підкреслила Ворона. – Ми хочемо працювати з Росією, але, як і будь-яке комерційне підприємство, хочемо отримати прибуток. А за старих умов це вже неможливо".

  Зазначається, що про нестачу мезатону в російських клініках вперше стало відомо на початку червня з профільних Інтернет-спільнот. За попередньою інформацією, в деяких клініках анестетик вже закінчився.

  Нагадаємо, в лютому російські окупанти завезли до Донецька нові ліки, які нав’язують недужим городянам за заниженими цінами.

  Попередній матеріал
  Нардеп: У зоні АТО патріоти виносять гучномовці у центр села, щоб слухати українську музику
  Наступний матеріал
  Путін оголосив раптову перевірку Збройних сил Росії

  Журналісти дізнавалися, коли з'являться дешеві ліки в аптеках

  В одній з київських аптек продавати ліки почав робот

  Ціни на ліки в Україні завищені на 30-60% – Стефанишина

  Окупанти тестують на донеччанах експериментальні ліки – "Оборона Маріуполя"