Україно-угорський театральний проект у Молодому театрі

  Виставу "Той, Тот та інші", за мотивами популярної угорської повісті Іштвана Еркеня "Сім’я Тотів", показали столичному глядачеві на сцені "Молодого театру".

  Спектакль зіграли в рамках спільного україно-угорського театрального проекту. Основна ідея - презентувати культурний доробок семи сусідніх країн: України, Словенїї, Австрії, Хорватії, Румунії, Словаччини та Сербії. Угорського глядача з театральним мистецтвом України познайомили 2008-го. Тоді на сцені театру імені Йокая зіграли виставу "Одруження" Миколи Гоголя. Поставив п’єсу український режисер Станіслав Мойсеєв. У відповідь, до столиці України запросили угорського режисера Бела Меро, який і зайнявся постановкою вистави. "Той, Тот та інші" має на меті представити українцям справжній шедевр угорської драматургії ХХ століття.

  Станіслав Мойсеєв, художній керівник театру: "Автор розглядає проблеми виникнення толітаризму і небезпеки цього явища для суспільного життя. Тому для нас це теж важливо і, мабуть, буде залишатися важливим для всіх країн, які проживали тоталітарні суспільства, і в яких реставрація подібних ідей є достатньо реальною".

  Попередній матеріал
  У Києві презентували 2 книги для незрячих дітей
  Наступний матеріал
  Стартував 22-й тур української футбольної Прем`єр-ліги
  Теги:
  Loading...